Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276543
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276610
| Item no. | 276566 |
|---|---|
| Series | Terra |
| Brand | GenWare |
| Material | Porcelain |
| Microwave safe | Yes |
|---|---|
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| Décor | Aqua Green |
| Diameter | 11.7 cm |
| Weight | 0.16 kg |
| Height | 1.6 cm |
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 276565
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228943
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228881
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276639
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276536
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228877
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260108
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226390
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260846
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260364
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.