Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225886
Mehr als 24 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225887
| Item no. | 225887 |
|---|---|
| Series | Grace |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 13.5 cm |
| Décor | Uni White |
| Color group | White |
| Height | 47 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225895
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225867
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225880
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225882
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225861
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225864
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226735
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223024
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229427
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225720
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260721
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241204
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.