Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225860
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225862
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225863
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225864
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225865
| Item no. | 225864 |
|---|---|
| Series | Grace |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 28 cl |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Diameter | 80 mm |
| Color group | White |
| Weight | 250 g |
| Height | 102 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225870
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225871
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225882
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225888
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225874
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225896
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225872
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225877
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236324
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290148
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 225949
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275899
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235027
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.