Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225872
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225873
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225874
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225875
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225876
| Item no. | 225873 |
|---|---|
| Series | Grace |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Décor | Uni White |
|---|---|
| Diameter | 21 cm |
| Color group | White |
| Weight | 350 g |
| Height | 24 mm |
| Country of origin | EN |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225867
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225889
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225897
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225871
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225895
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225875
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210506
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241611
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241514
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240280
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 221813
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225605
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.