Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227995
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228055
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228408
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229070
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240924
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240939
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240947
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241013
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241149
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241322
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241373
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241390
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241427
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242039
| Item no. | 227960 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 34 cl |
|---|---|
| Width | 10.6 cm |
| Décor | Duck Egg |
| Diameter | 8 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Triangle |
| Length | 10.8 cm |
| Weight | 320 g |
| Height | 11 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241402
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241457
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227933
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241193
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227955
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229402
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210105
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290422
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 226325
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235722
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 212009
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274150
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.