Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 225871 |
|---|---|
| Series | Grace |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Width | 14 cm |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Color group | White |
| Length | 26.5 cm |
| Weight | 350 g |
| Height | 28 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225862
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225863
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225864
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225865
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225866
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225867
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225868
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225877
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225863
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225878
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225879
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225888
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225884
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226834
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271752
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241118
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226472
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276781
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 222001
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.