Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227960
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228055
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228408
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229070
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240924
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240939
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240947
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241013
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241149
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241322
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241373
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241390
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241427
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242039
| Item no. | 227995 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 34 cl |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Décor | Cornflower Blue |
| Diameter | 8 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Length | 10.8 cm |
| Weight | 320 g |
| Height | 11 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241196
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241218
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241304
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241213
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228390
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227966
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271970
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236023
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240380
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240928
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290191
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280031
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.