Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 60 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227957
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227996
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 241280
Mehr als 48 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227958
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227993
More than 96 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228051
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229068
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229976
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240926
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240941
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240949
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241151
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241375
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241392
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241429
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241777
| Item no. | 227958 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 34 cl |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Décor | Duck Egg |
| Diameter | 11 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Triangle |
| Length | 13.5 cm |
| Weight | 280 g |
| Height | 6.5 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
More than 108 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227959
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242074
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228075
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228790
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241188
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227935
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227926
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275678
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226923
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274393
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274138
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276742
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276542
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.