Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 96 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 72 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 228050
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228052
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228053
Mehr als 96 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 228051
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227958
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229068
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229976
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240926
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240941
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240949
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241151
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241375
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241392
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241429
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 228051 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Filling quantity | 34 cl |
| Width | 11 cm |
| Décor | Barley White |
| Diameter | 11 cm |
| Color group | White |
| Shape | Triangle |
| Length | 13.5 cm |
| Weight | 280 g |
| Height | 6.5 cm |
| Country of origin | GB |
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228054
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230651
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229171
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276913
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226627
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225368
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226936
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271866
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.