Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 60 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227957
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227996
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 241280
Mehr als 48 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 227958
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228052
| Item no. | 227996 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 46 cl |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Décor | Duck Egg |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Weight | 350 g |
| Height | 7 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
More than 108 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227959
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241282
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242323
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241450
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227994
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241305
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228062
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240948
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226696
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226509
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240930
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226921
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274680
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.