Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225867
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225868
nieder
| Item no. | 225867 |
|---|---|
| Series | Grace |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 22 cl |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Diameter | 102 mm |
| Color group | White |
| Weight | 130 g |
| Height | 55 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225870
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225871
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225862
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225887
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225863
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225897
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225892
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235751
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276253
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240940
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275411
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276908
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.