Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400010
More than 27 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400011
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400012
| Item no. | 400009 |
|---|---|
| GN | 1/3 |
| Series | Eco |
| Material | Polycarbonate |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 325 mm |
| Max temperature | +110°C |
| Temperature Min | -40°C |
| Width | 176 mm |
| Height | 65 mm |
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400025
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400014
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400058
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400055
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400145
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400108
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400013
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443798
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443725
More than 11 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443091
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443008
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443079
10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443011
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.