Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400005
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400007
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400008
| Item no. | 400006 |
|---|---|
| GN | 1/2 |
| Series | Eco |
| Material | Polycarbonate |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 325 mm |
| Max temperature | +110°C |
| Temperature Min | -40°C |
| Width | 265 mm |
| Height | 100 mm |
More than 49 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400024
More than 42 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400037
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400041
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400128
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400075
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400079
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400103
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443804
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 400123
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442823
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442965
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 444653
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443079
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.