Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 27 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400009
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400010
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400012
| Item no. | 400011 |
|---|---|
| GN | 1/3 |
| Series | Eco |
| Material | Polycarbonate |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 325 mm |
| Max temperature | +110°C |
| Temperature Min | -40°C |
| Width | 176 mm |
| Height | 150 mm |
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400025
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400106
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400023
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400097
More than 31 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400007
More than 9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400047
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442784
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443663
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443662
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443864
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443013
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442835
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.