Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 235481 |
|---|---|
| Series | Shell Line Beltz |
| Brand | Cookplay |
| Material | Porcelain |
| Width | 13.5 cm |
|---|---|
| Length | 13 cm |
| Filling quantity | 250 ml |
| Height | 6.5 cm |
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235478
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235479
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235480
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235482
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235483
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280054
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223016
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235522
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241914
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241293
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240883
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.