Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 235480 |
|---|---|
| Series | Shell Line Beltz |
| Brand | Cookplay |
| Material | Porcelain |
| Width | 19.5 cm |
|---|---|
| Length | 18.5 cm |
| Filling quantity | 800 ml |
| Height | 8.5 cm |
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235478
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235479
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235482
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235481
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235483
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243811
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260196
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241080
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225473
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243850
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240883
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.