Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236211
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236209
| Item no. | 236209 |
|---|---|
| Series | Oceancook |
| Brand | Cookplay |
| Material | Porcelain |
| Microwave safe | Yes |
|---|---|
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| Width | 22 cm |
| Length | 31.5 cm |
| Height | 1.8 cm |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236211
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236206
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236207
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236208
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236210
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235469
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290267
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236211
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290385
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290413
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290309
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.