Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 236208 |
|---|---|
| Series | Oceancook |
| Brand | Cookplay |
| Material | Porcelain |
| Microwave safe | Yes |
|---|---|
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| Width | 25 cm |
| Length | 31.5 cm |
| Filling quantity | 500 ml |
| Height | 4 cm |
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236211
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236206
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236207
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236209
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236210
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225967
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276235
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 221583
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 230091
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241863
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230626
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.