Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530530
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530531
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530532
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530534
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530535
| Item no. | 530533 |
|---|---|
| Series | Series 2 |
| Brand | Chilly's |
| Material | Stainless steel |
| Dishwasher safe | No |
|---|---|
| Diameter | 87 mm |
| Color group | Orange |
| Filling quantity | 1 l |
| Weight | 485 g |
| Height | 289 mm |
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530531
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530539
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530532
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530534
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530538
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530530
More than 15 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555641
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557468
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557186
More than 15 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555640
More than 15 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555638
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.