Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530530
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530531
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530532
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530533
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530535
| Item no. | 530534 |
|---|---|
| Series | Series 2 |
| Brand | Chilly's |
| Material | Stainless steel |
| Dishwasher safe | No |
|---|---|
| Diameter | 87 mm |
| Color group | Blue |
| Filling quantity | 1 l |
| Weight | 485 g |
| Height | 289 mm |
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530539
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530531
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530533
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530538
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530537
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530536
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 557465
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530532
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530538
More than 228 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 557199
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530531
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557468
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.