Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 227970
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226719
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 227971 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 113.6 cl |
|---|---|
| Exterior color | White |
| Décor | Cornflower Blue |
| Diameter | 24.8 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Weight | 0.82 kg |
| Height | 3.6 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228079
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241453
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226716
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228402
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229400
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235675
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 276234
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235119
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.