Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 229387
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226719
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 229388 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 113.6 cl |
|---|---|
| Exterior color | White |
| Décor | Patina Antique Taupe |
| Diameter | 24.8 cm |
| Color group | Brown |
| Shape | Round |
| Weight | 0.82 kg |
| Height | 3.6 cm |
| Country of origin | GB |
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228533
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241425
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230619
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 262010
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261366
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 220016
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 235517
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.