Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 275120 |
|---|---|
| Series | Nordic |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Décor | Ivoris white |
|---|---|
| Diameter | 31.70 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 1.13 kg |
| Height | 2.8 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275097
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275116
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275096
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275112
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275109
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275122
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229407
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241657
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228812
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276875
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250046
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241435
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.