Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 275117 |
|---|---|
| Series | Nordic |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 92.50 cl |
|---|---|
| Décor | Ivoris white |
| Diameter | 16 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.89 kg |
| Height | 7 cm |
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275127
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275129
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275118
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275119
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275114
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275130
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276324
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271834
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270818
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275473
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273406
More than 114 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225955
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.