Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Mehr als 18 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226740
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240430
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241780
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242071
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 228861 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Décor | Peppercorn Grey |
| Diameter | 26 cm |
| Color group | Gray |
| Shape | Round |
| Weight | 0.62 kg |
| Height | 2 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228892
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241410
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230438
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242480
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235283
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241656
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.