Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 42 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 226739
Mehr als 18 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 226740
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240430
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241780
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242071
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 226740 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Décor | Blueberry |
| Diameter | 26 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Weight | 0.87 kg |
| Height | 2 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243581
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242331
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241123
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 231003
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228494
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210380
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 226329
More than 42 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226531
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 227879
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.