Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
10 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554482
Mehr als 5 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554481
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554484
4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554480
temperaturbeständig von -30° bis +70°C,
mit Gummifüssen
| Item no. | 554484 |
|---|---|
| Series | Oak Light |
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 16.2 cm |
|---|---|
| Color group | Brown |
| Length | 53 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Country of origin | CN |
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554480
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554481
10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554482
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511067
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510287
More than 22 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 558378
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511500
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530161
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511167
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.