Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
10 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554482
Mehr als 5 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554481
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554484
4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 554480
temperaturbeständig von -30° bis +70°C,
mit Gummifüssen
| Item no. | 554480 |
|---|---|
| Series | Oak Light |
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 32.5 cm |
|---|---|
| Color group | Brown |
| Length | 53 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Country of origin | CN |
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554481
10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554482
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554484
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510295
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530414
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550865
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511021
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510173
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.