Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227952
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228086
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240360
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240927
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240942
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240950
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241460
| Item no. | 228984 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 47 cl |
|---|---|
| Width | 13.2 cm |
| Décor | Peppercorn Grey |
| Diameter | 13.2 cm |
| Color group | Gray |
| Shape | Round |
| Weight | 360 g |
| Height | 6.3 cm |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228782
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226723
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241426
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241171
More than 96 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228049
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241420
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235084
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242933
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240375
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 220307
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290382
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290363
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.