Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 236724
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 236721
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236682
| Item no. | 236721 |
|---|---|
| Series | Nara |
| Brand | Playground |
| Material | Earthenware |
| Filling quantity | 88 cl |
|---|---|
| Diameter | 15 cm |
| Color group | Pink |
| Weight | 633 g |
| Height | 7.8 cm |
| Country of origin | PT |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236722
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236685
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236679
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236761
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225087
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236673
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242327
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210308
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 210119
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280152
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230477
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235914
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.