Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 236678
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 236682
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236721
| Item no. | 236682 |
|---|---|
| Series | Nara |
| Brand | Playground |
| Material | Earthenware |
| Filling quantity | 88 cl |
|---|---|
| Diameter | 15 cm |
| Color group | White |
| Weight | 633 g |
| Height | 7.8 cm |
| Country of origin | PT |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225091
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236683
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236677
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225084
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 236721
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236676
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241019
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240884
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226882
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 222316
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241512
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236441
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.