Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 511155
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511157
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511159
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511161
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511163
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511156
| Item no. | 511155 |
|---|---|
| Material | Melamine |
| Microwave safe | No |
| Dishwasher safe | Yes |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Diameter | 5.5 cm |
| Weight | 05 kg |
| Heat resistant | Yes |
| Height | 3 cm |
| Country of origin | TH |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555854
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511050
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 555772
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.