Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 15 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511375
Mehr als 15 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 511372
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511370
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511371
gehämmerte Oberfäche
0.7 Liter
| Item no. | 511372 |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Dishwasher safe | No |
| Stackable | Yes |
| Filling quantity | 70 cl |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Length | 15.5 cm |
| Weight | 0.18 kg |
| Height | 5.5 cm |
| Country of origin | IN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555852
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510896
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236469
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511846
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511376
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 555772
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.