Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 28 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273859
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273904
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273949
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273994
More than 200 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274039
| Item no. | 273814 |
|---|---|
| Series | Ease |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 120 cl |
|---|---|
| Décor | clay gray |
| Diameter | 20 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.64 kg |
| Height | 5.8 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273783
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273858
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274026
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274057
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273956
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273853
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228715
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235897
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276363
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273407
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275478
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260268
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.