Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 200 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 274039 |
|---|---|
| Series | Ease |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 120 cl |
|---|---|
| Diameter | 20 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.64 kg |
| Height | 5.8 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273989
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273944
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274010
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273758
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273987
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276429
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271889
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275003
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230251
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 448305
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276981
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275081
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.