Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 230278 |
|---|---|
| Series | DesBy RBC |
| Brand | Studio RAW |
| Material | Ceramics |
| Diameter | 20 cm |
|---|---|
| Filling quantity | 100 ml |
| Weight | 1.90 kg |
| Height | 8 cm |
| Country of origin | ID |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230307
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230313
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230308
More than 2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230303
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230312
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230309
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230315
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271941
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273255
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276426
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230989
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273352
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.