Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 2 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 230310 |
|---|---|
| Series | DesBy RBC |
| Brand | Studio RAW |
| Material | Ceramics |
| Diameter | 21 cm |
|---|---|
| Weight | 1 kg |
| Height | 5 cm |
| Country of origin | ID |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230306
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230313
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230307
More than 2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230303
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230309
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230312
More than 114 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225955
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273409
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274844
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275810
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274460
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274808
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.