Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227962
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227988
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228990
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240299
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240348
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241457
| Item no. | 228085 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Filling quantity | 34 cl |
| Width | 12.1 cm |
| Décor | Barley White |
| Diameter | 12.5 cm |
| Color group | White |
| Shape | Round |
| Weight | 310 g |
| Height | 6.5 cm |
| Country of origin | GB |
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229959
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228379
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241449
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241341
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241311
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228461
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280051
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236469
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280065
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 220275
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240083
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235307
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.