Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228276
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228778
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228839
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241263
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241672
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 228956 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Décor | Peppercorn Grey |
| Diameter | 24 cm |
| Color group | Gray |
| Shape | Round |
| Weight | 0.62 kg |
| Height | 3.7 cm |
| Country of origin | GB |
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228863
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241467
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241457
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 220895
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274728
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261365
Delivery time about 3 - 4 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.