Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 290207 |
|---|---|
| Series | Amazōnia |
| Brand | Vista Alegre |
| Material | Earthenware |
| Filling quantity | 25 cl |
|---|---|
| Width | 15.5 cm |
| Length | 17 cm |
| Height | 5.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290208
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290206
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290213
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290211
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290210
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290209
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290370
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290236
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 220999
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290350
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290163
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290255
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.