Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 2 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 290200 |
|---|---|
| Series | Amazōnia |
| Brand | Vista Alegre |
| Material | Earthenware |
| Filling quantity | 152 cl |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Length | 26 cm |
| Height | 11 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290216
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290211
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290209
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290198
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290205
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290201
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290263
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290181
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290162
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290287
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290386
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290331
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.