Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
stapelbar
| Item no. | 223067 |
|---|---|
| Series | Donna |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Width | 14 cm |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Color group | White |
| Length | 14 cm |
| Filling quantity | 0.25 l |
| Weight | 240 g |
| Height | 35 mm |
| Country of origin | EN |
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223044
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223070
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223009
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223016
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223068
More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223050
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223711
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261427
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 227135
More than 25 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261003
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243039
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.