Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 48 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 223014
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 223015
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 223016
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 223017
| Item no. | 223014 |
|---|---|
| Series | Donna |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Décor | Uni White |
|---|---|
| Diameter | 12 cm |
| Color group | White |
| Filling quantity | 0.3 l |
| Weight | 230 g |
| Height | 41 mm |
| Country of origin | EN |
More than 168 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223001
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223070
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223056
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223044
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223066
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223039
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243103
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235663
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240301
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235665
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 280147
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261073
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.