Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 220293 |
|---|---|
| Series | Appetizer |
| Brand | Arcoroc |
| Material | Porcelain |
| Width | 7.5 cm |
|---|---|
| Color group | White |
| Shape | Oval |
| Length | 10 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Country of origin | CN |
More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 220294
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 220291
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 220292
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228998
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 220285
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228999
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261426
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261075
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236071
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 226092
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225619
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.