Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 220294 |
|---|---|
| Series | Appetizer |
| Brand | Arcoroc |
| Material | Porcelain |
| Width | 7 cm |
|---|---|
| Color group | White |
| Length | 14.5 cm |
| Height | 2 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228994
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228995
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228991
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228997
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228992
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 221642
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227984
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223086
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228969
Delivery time about 3 - 4 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.