Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 223018 |
|---|---|
| Series | Donna |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 35 cl |
|---|---|
| Décor | Uni White |
| Diameter | 99 mm |
| Color group | White |
| Weight | 330 g |
| Height | 75 mm |
| Country of origin | EN |
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223014
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223040
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223036
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223024
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223037
More than 168 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223001
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241799
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274202
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241032
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275863
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260875
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260831
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.