Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 2 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 235174
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 235182
Mehr als 6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 235186
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235183
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235184
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235185
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235245
| Item no. | 235186 |
|---|---|
| Series | Blues |
| Brand | Seltmann |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 353 mm |
| Width | 280 mm |
| Color group | Gray |
| Weight | 857 g |
| Height | 22 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235086
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235235
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235189
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235045
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235244
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235203
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240478
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243452
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230574
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275325
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241623
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241622
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.