Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227947
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227983
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228079
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228979
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241331
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241455
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241963
| Item no. | 228788 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Width | 26.8 cm |
| Décor | Mustard |
| Color group | Yellow |
| Shape | Square |
| Length | 26.8 cm |
| Weight | 80 g |
| Country of origin | GB |
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227943
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226725
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226730
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228059
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228967
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241384
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228977
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224722
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229940
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226736
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260655
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226738
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.