Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227947
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227983
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228788
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228979
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241331
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241455
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241963
| Item no. | 228079 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Width | 26.8 cm |
| Décor | Barley White |
| Color group | White |
| Shape | Square |
| Length | 26.8 cm |
| Weight | 0.97 kg |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229182
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229937
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228978
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241199
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241274
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241364
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223707
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 222170
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 224720
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260551
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260824
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223088
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.