Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 24 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270021
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270022
Mehr als 42 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270017
| Item no. | 270021 |
|---|---|
| Series | Banquet |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 15.5 cm |
|---|---|
| Color group | White |
| Length | 22 cm |
| Height | 2.3 cm |
| Country of origin | UAE |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270074
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270059
More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 270011
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270058
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 270050
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270052
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.